Červený stan

Vítejte v online prostoru Červeného stanu

Na této stránce naleznete všechny projekty s ním související, ať už jsou to možnosti a termíny se v Červeném stanu-teepee setkat naživo,  o způsobech, jak si takovýto "posvátný prostor" můžete vytvořit vy sama doma, pomocí meditace "Posvátná menstruace" nebo menstruačních omalovánek.

Také Tě zvu do skupiny  "MoonBlood Sisterhood".

ČERVENÉ TEEPEE

Jednodenní ženské kruhy a semináře v červeném stanu, v přírodě, v kruhu žen, naživo a upřímně.

VÍKENDOVÝ RITUÁL MENARCHÉ

Přeješ si zpětně oslavit a uctít svou první menstruaci způsobem, jaký se ti třeba tenkrát nedostal a tak tento nesmírně důležitý přelom a vstup do ženství i poléčit? S úctou, respektem a pocitem výjimečnosti? Přihlas se na jeden z vékendových rituálů Menarché!

STINNÝ STAN

Jedinečné setkání jednou za rok, na podzim, nad tématem moudrosti a poselství období Samhainu, smrti, stínů a temné bohyně v nás i v přírodě.

MEDITAČNÍ RITUÁL "POSVÁTNÁ MENSTRUACE"

Nádherná a hluboká meditace tě vezme do míst, kde budeš moci poléčit svůj vztah k menstruaci a projít si pradávným rituálem krve.

"MOONBLOOD SISTERHOOD" SKUPINA

Menstruační omalovánky se 13 jedinečnými obrazy s hlubokým poselstvím, který k Tobě menstruace každý měsíc promlouvá. K vymalování a napojení se na svou hlubokou moudrost a tajemství ukrytá ve tvém lůně.

MENSTRUAČNÍ OMALOVÁNKY

Menstruační omalovánky se 13 jedinečnými obrazy s hlubokými poselstvími, kterými k Tobě menstruace každý měsíc promlouvá. K vymalování a napojení se na svou hlubokou moudrost a tajemství ukrytá ve tvém lůně.