Letní Theta Healing aktivace

Každou středu od 21 do 22 hod na Zoomu

Milá ženo,

udělej si na sebe a svojí duši prostor i během rušného léta, ať ho můžeš prožít propojená a nasycená. Zvu Tě k pravidelným online meditacím, které budou pobíhat během prázdnin každou středu od 21 do 22 hodin a připojit se k nim tak můžeš naprosto odkudkoliv!

Co je to Theta healing?

TECHNIKA THETAHEALING®
Seberozvoj a způsob léčení energie pro všechny
Theta Healing® je starodávná znalost, kterou nyní znovu objevujeme. Jedná se o vysoce všestranný způsob léčení energií a způsob osobního rozvoje, který vám umožňuje pozitivní změnu. Prostřednictvím řady technik můžete přeprogramovat své podvědomí z vašich omezujících přesvědčení a pocitů, které vás drží zpět od štěstí, lásky, prosperity a hojnosti.

Technika ThetaHealing je meditační technika využívající duchovní filozofii za účelem zlepšení mysli, těla a duše. Pracuje s energií nejvyššího Zdroje/Stvořitele/Boha/Vesmíru (každý tuto energii nazýváme po svém).

Jedná se o soustředěnou modlitbu ke Stvořiteli a umožňuje vám trénovat mysl, tělo a ducha, aby vyčistil omezující víry a žil život s pozitivními myšlenkami a rozvíjel ctnosti ve všem, co děláme. Meditací a modlitbou vytváří metoda Theta Healingu pozitivní životní styl.

Termíny

Téma jednotlivých session zveřejním vždy pár dní předem podle toho, co budu cítit aktuálně v poli.

CENA JEDNÉ ONLINE MEDITACE JE 450 KČ

ČAS: VŽDY 21-22 HOD

Theta healing VYJÍMEČNĚ ÚTERÝ 3.8. 2021

Tato meditace se ponese na vlnách Lammasu, svátku největší hojnosti a dozrávání v přírodě a proto i její hlavní téma bude právě hojnost, bohatství, finance, peníze, schopnost přijímat a zkrátka vše, co se s tím pojí. Jakékoliv bloky v této oblasti totiž pramení z pocitu oddělení od Zdroje, který je ale ve skutečnosti stále tady, se vší hojností, kterou si pro sebe přeješ. Abys ji mohla do svého života přitáhnout, musíš nejprve ale vědět, jaký je to pocit! A to vše prožiješ právě během této meditace.

Theta healing 18.8. 2021

Téma bude upřesněno týden před termínem.

Theta healing 25.8. 2021

Téma bude upřesněno týden před termínem.

Osobní zkušenost

Theta Healing mi změnil život a proto jsem se rozhodla poznat tuto metodu do hloubky a pomáhat tak jejím léčením dál. Témata, která jsem si předtím zpracovávala roky byly během pár session poléčeny a otevřel se mi prostor a vědomí toho, že jsem to skutečně a pouze já, která si tvoří svoji okolní realitu vnitřním nastavením. Pojď toto vše zažít i ty!

Jak meditace/aktivace probíhá?

Pohodlně se usadíte, zapálíte si třeba svíčku, zavřete si oči a necháte se vést. Tato technika je vhodná i pro absolutní začátečníky, není třeba mít s meditacemi žádné zkušenosti!

Společně se propojíme s Matkou Zemí, aktivujeme všechny energetické body v našem těle a vystoupáme vědomím až do Zdroje, se kterým splyneme v jedno a potom vás provedu energetickým čištěním a aktivací, kdy poslouchám nejvyšší Zdroj v tom, co je pro vás zrovna aktuální.