O meditaci

DÉLKA

Meditace je dlouhá 38 minut, což je čas, za který se tvá duše dokáže hluboce ponořit do prožitku, který Tě v ní čeká.

CENA

Cena meditace je 490 Kč.

FORMÁT

Meditaci si stáhneš po zaplacení přímo ze svého e-mailu ve formátu mp3 a budeš si ji moci nechat navždy a pouštět kdykoliv se budeš potřebovat propojit se svou ženskou podstatou.

Reference od žen

"Milá Markétko. Zakoupila jsem si Tvoji menstruační meditaci a čekala jsem rituálně na den, až menstruace začne. Ten den byl doslova magický. Byl to 30. prosinec, úplněk v Raku, takže krásně vaječníky a děloha jako "téma" a moje menses měla přijít až o tři déle. Celý život ji mám jako hodinky. Ale teď udělala výjimku a přišla dříve a nádherně mi vyladila den. Odpoledne jsem si slavnostně udělala Tvoji meditaci a večer potom ještě jeden šamanský tanec. Byl to výjimečný den. Celý život jsem trpěla na velmi, velmi silné menstruace a tahle "slavnostní" trvala jen tři dny a byla nejslabší v mém životě. Bylo to jako kdyby mi moje tělo říkalo: Už není potřeba tolik krvácet a žádat Tvou pozornost, už je vše pochopeno. Menstruace má být jen spojení ženy sama se sebou, ne trápení. Už ho nepotřebuješ. A tak mě čekala úplně něžná menstruace, plná hlubokých vhledů a já Ti za to vše nevýslovně děkuji. Myslela jsem si, že nepotřebuju vylepšovat vztah ke své menstruaci, že je vše ok, ale zjevně nebylo. Děkuji."
Monika Afortunada
"Ahoj Markét ta tvoje meditace je úžasná!!!!!!!!! Moc děkuju!!! Ještě ted mám husinu!!!! Fakt super! A jde pěkně do hloubky.. Tohle bylo moje problematické téma...tak ...ted cítím proměnu..je tam všechno co jsem potřebovala slyšet..uf! Fakt díky!"
Lenka Bicencová
"Dobrý den Markétko, mám za sebou 4 gynekologické operace a jedno nevydařené umělé oplodnění. Diagnóza je polycystické vaječníky. Každopádně jsem se vyprdla na veškerou chemii a nepřirozené cesty k otěhotnění a snažím se jít jinou (lepší ) cestou. Jelikož pro mě menstruace nebyla součástí běžného života a přicházela mi zhruba jednou za půl roku, někdy jednou za rok, nebyla jsem na ni vůbec zvyklá, když už přišla, obtěžovala mne a vůbec jsem ji nedokázala přijmout do svého života. To jsem věděla, ale už jsem nevěděla, jak to udělat. Ty jsi mi to ukázala. Tvůj meditační rituál jsem poslouchala zhruba týden každý den před spaním, někdy jsem u toho i usnula, ale za mě je to skvělé, ani nevím, jak to popsat. A pak.. pak najednou mi přišla i ta menstruace. Takže si myslím, že už ani víc psát nemusím a jen Ti ještě jednou moc děkuji!"
Lucie Bělská
"Rituál mě přivedl do doby, kdy jsme si byly všechny ženy rovny. Kdy jsme se vzájemně milovaly, uctívaly a pomáhaly jedna druhé. Do doby, kdy jsme milovaly své tělo a nestyděly jsme se za to, kdo jsme. Nestyděly jsme se za své dary, za svou posvátnou krev. Když jsem se v meditaci mohla napojit sama na sebe, na svou ženskou sílu, na samotnou matku přírodu, celé mé tělo se zachvělo. A na chvíli jsem se cítila, že nemůžu dýchat. Jako by mě něco či někdo dusil. A uvědomila jsem si, že mě dusí můj vlastní stud. Stud za to, kdo jsem. Za svou krev. Když jsem se však rozhlédla kolem sebe, ucítila jsem lásku všech žen, které si prošli tím stejným procesem. A očistila jsem se posvátnou vodou. Uvědomila jsem si, jaký je to vlastně dar. Být žena, být napojena na měsíc a každý měsíc se očistit. Podívat se dovnitř a být vděčná. Od teď se už na svou krev budu dívat jinak. Budu jí uctívat a s láskou navracet k přírodě. Děkuji ti Markétko, za dar, který sdílíš dále do světa. Ať se to dostane k co nejvíce ženám."
Karolína Draxlerová

Kdo Tě meditačním rituálem provede?

Markéta Van Prchalová

Jmenuji se Markéta Van Prchalová a provázím ženy na cestách jejich duše prostřednictvím ženských kruhů a víkendových seminářů. Jako ceremonialistka vedu soukromé přechodové rituály a rituály spojené s přírodními cykly. 
Jsem iniciátorka Červeného stanu a průvodkyně víkendových rituálů Menarché. Odkrývám v nich tajemství a moudrost ženského menstruačního cyklu a touto meditací bych ji chtěla předat i vám. 
Přála bych všem ženám znovu uvidět jejich vnitřní sílu, obnovit chrám jejich těla, navrátit jim úctu sama k sobě a pomoci tak vytvořit harmoničtější svět, kdy jsou si ženy vědomy své hodnoty a léčí tím tak kolektivní energetické ženské pole.

Přeješ si:

Chceš i ty více zářit?

Chceš vnímat své tělo jako chrám ?

Cítit, že být ženou je dar a ne prokletí?

Chceš vědět, jak se každý měsíc ještě více a hlouběji propojit se svým cyklemcyklem přírody?

 

 

NAPSALY O MEDITACI:

"Milá Markéto, předně chci říct, že meditace je nádherná! Krásné zpracování, moc mě bavilo a líbilo to střídání hlasů. Doprovodná hudba úžasná!!!! Nádherně se mi dařilo se ponořit do tvých slov. Až k té Šamance se mi to dařilo, i ten Měsíc nad hlavou jsem silně cítila. Ale když jsem měla vědomě krvácet, tak to nešlo. Najednou jakoby tam nebylo spojení, ani propojení se svoji ženskou linii. Naopak jsem od svých žen cítila tvrdost, silné potlačení své ženskosti, studenost. Vůbec tam necítím tu lásku Velké Matky, to naše propojení a výživu. Tak od té doby jsem byla jak omrznutá, strnulá a vlastně se mi nedařilo se napojit. Nicméně jsem ji došla až do konce a nechala na sebe působit slova, hudbu, pocity. Pak po skončení ve mně byly pocity obrovské lítosti a ptám se proč? Cítím ale na druhé straně obrovskou chuť jít do té nejtemnější temnoty a zjistit pravdu. Cítím velkou chuť a odvahu jít tam. Už nechci dal čekat!"
Radka Vymlátilová
"Drahá Markétka, mám za sebou krásnu (opäť bezbolestnú) menštruáciu a musím povedať, že k tomu prispela aj Tvoja nádherná meditácia. Ale samozrejme aj Rituál Menarché v Červenom stane, stále sa k nemu v myšlienkach vraciam. Aktuálne mám aj rozpísaný článok o mojich menštruáciach po Menarché, ktorý chcem pustiť do sveta symbolicky po polroku, po mojej šiestej menštruácii. :)No späť k meditácii... Čo sa týka naladenia sa na menštruáciu, veľmi mi pomohlo zhliadnutie tej krásnej ukážky deň vopred, ktorá dokonale popohnala magickú predstavivosť počas meditačného rituálu... Ponorila som sa hlboko do seba, do svojej minulosti, do krásneho času, kedy som ešte nepoznala hanbu za to, že menštruujem. Za to, že som ŽENA. A aj keď som na ceste spoznávania svojho ženstva už dlhší čas, táto meditácia rozhodne prispela k tomu, že menštruáciu už nechcem nikdy vnímať inak ako obrovský DAR. Prvýkrát v živote som sa po vypočutí meditácie pustila do maľby menštruačnou krvou. Už som dlhšie cítila, že ma to volá a myslím, že to prišlo presne vtedy, kedy malo. Zo srdca Ti za meditáciu ďakujem. Volala ma od prvého dňa, odkedy som vedela, že na nej Tvoja krásna, kreatívna a nekonečne inšpiratívna DUŠA pracuje. A teším sa, že ma bude ma sprevádzať každú ďalšiu menštruáciu."
Zuzana Konečná
"Milá Markéto, meditací jsem si již prošla a určitě jsem si ji nedávala naposled. Byla jsem opravdu v hloubce a cítila ženy, které tam se mnou byly přítomny. Do meditace jsem se ponořila pár dní před mou menstruací a když přišla, přivítala jsem ji úplně jinak než obvykle. Moc jsem si jí užila a děkuji za příležitost si touto meditací projít."
Anna Švejstilová

Meditaci jsem vytvářela s láskou a přáním hlubokého léčení každé ženy, avšak každá jsme jiná a pokud zjistíš, že meditace nebyla pro Tebe to pravé, že ti nepředala své poselství neboj se mi napsat e-mail na info@marketaprchalova.cz s tím, co ti na nevyhovovalo a já Ti peníze vrátím zpět.