RITUÁL
NAPLNĚNÉHO ŽENSTVÍ

 

Ženské lázně pro všechny smysly!

 

 

neděle 29. května 2022 10:00-17:00

Rituálem a celým programem tě provede
Markéta Van Prchalová a Veronika Lančaričová

  • Když se sama sebe zeptáš, jak se nyní cítíš, co tě jako první napadne?
  • Jsi v životě naplněná, nebo ti něco chybí?
  • Co si představuješ pod pojmem naplněné ženství?
  • Kdy sis naposledy dopřála celý den jen sama pro sebe, aby ses pořádně vnitřně vyživila? A nemám nyní na mysli výživu pro tělo, ale pro duši!

Rituál naplněného ženství Ti doplní výživu na té nejhlubší duševní úrovni a (znovu) rozzáří tvou vnitřní božskou jiskru – částečku.

 Pokud hledáme naplnění venku, nevydrží nám dlouho.
Proto se potřebujeme naučit, jakým způsobem rozkvést a rozsvítit se zevnitř. Během tohoto rituálu se společně propojíme se zdrojem ženské božské energie.

Zapomeň už na všechny poučky o tom, co bys jako žena měla nebo neměla dělat, nosit, cítit, myslet si a pojď se propojit se svou pravdou a svým jedinečným obrazem naplněného ženství.
Přestaň se srovnávat s jinými ženami a zaměř se na uvědomění si své jedinečnosti.
Přenes pozornost z vnějšího světa do svého nitra.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Těšit se můžeš na ženské setkání,
tvoření a propojení se všemi smysly

ZRAK

Být tvůrkyní svého vlastního života

Kdo je to tvůrkyně života a jak se jí můžeš stát? Co pro Tebe naplněné ženství znamená? Vytvoříme a posílíme Tvou vizi a představu naplněného života.

Vizualizace: Nechej zazářit své vnitřní světlo

Povídat si budeme o probuzení vnitřní božské částečky, která je uvnitř každé z nás.
Společně se také napojíme na zářivý zdroj božské ženské energie.

 

 

SLUCH

Naslouchej svému vnitřnímu hlasu a intuici

Dozvíš se, jak více či lépe naslouchat sobě samé a slyšet svou intuici. Když se zaposloucháš ještě více, zjistíš, že i Tvé tělo k tobě promlouvá. Říká Ti, co je pro Tebe právě nyní správné a co potřebuje.

Je třeba znovu napojit pomyslnou červenou nit, která nás prováže s dávnou moudrostí našich předkyň, které dokázaly daleko lépe vnímat hlas vlastního těla.

Meditace s rodovou linií

Z naší rodiny vycházíme a neseme si první zkušenosti.
Dědictví z rodiny není jen o genetické výbavě. Je to hlavně o tom, co jsme v dětství přijali jako normu. Způsob jednání, komunikace, způsoby řešení problémů apod. To ale neznamená, že je to jediná správná možnost.

Nyní si už můžeme samy určit, co je funkční pro nás a právě nyní.
Jako dospělé se potřebujeme vnitřně dočerpat, doprožít si to, čeho se nám během dospívání nedostalo.

Pomyslně se tak znovu setkáváme s dívkou, kterou jsme v období dospívání byly. Díky tomu, co víme a co jsme již prožily, jsme dnes schopné na mnohé situace nahlížet jinak. Své dospívající já bereme za ruku a vykračujeme směrem k naplněnějšímu a šťastnějšímu prožívání ženství.

ČICH

Žena & vůně

Vůně je jeden z hlavních klíčů k naplněnému ženství. To, co miluji na ženských setkáních, jsou právě vůně. Během tohoto dne se setkáme s vůněmi hned několikrát.

Namícháme si originální tělovou směs Naplněného ženství, kterou si s sebou odneseš domů. Míchat budeme také speciální rituální vykuřovací směs pro podporu naplněného ženství, kterou použijeme v závěrečném rituálu.

 

 

 

HMAT

Tělo jako náš kompas

Zkontaktuj se znovu se svým tělem a nech se jím vést. Bohužel jsme dnes často od svého těla odpojené a nevnímáme jej plně. Svou pozornost jsme přesunuly více do hlavy, a tak není divu, že své tělo tolik neslyšíme a nevnímáme.

Lůno jako centrum ženské kreativity

Dozvíš se, proč právě lůno označuji za centrum naší kreativity. A proč je pro ženy kreativita a kreativní vyjádření obzvlášť důležité. Bavit se budeme také o poznání a jiném vnímání menstruace.

Tvoření

Ke hmatu patří také tvoření rukama. Jak již bylo řečeno, vytvoříme si tělovou směs a vykuřovadlo Naplněné ženství.

 

CHUŤ

Abychom si vše pořádně vychutnaly a nechaly usadit, dopřejeme si na závěr hostinu.

Chybět nebude ani příjemná ženská hudba.
Někdy pomalá, jindy rychlejší a dynamičtější,
zkrátka různorodá - tak, jako my ženy!

Pojď společně prožívat život všemi smysly!

Dopřej si hýčkací lázně pro ženskou duši!

To však není vše.
NA CO SE MŮŽEŠ JEŠTĚ TĚŠIT ?

  • Práce s elementy a jak se díky nim dostat do životní rovnováhy
  • Propojení ženských archetypů v nás
  • Společný rituál naplněného ženství

DÁREK PRO TEBE ZDARMA!

Kniha ŽENSTVÍ JAKO DAR, autorka Veronika Lančaričová

Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století. Kniha propojuje informace spojené s menstruací z různých úhlů - z pohledu historického, biologického, cyklického i duchovního.

Kniha, která srozumitelným jazykem ženám ukazuje široké spektrum možností a přístupů, díky kterým začnou svou menstruaci lépe vnímat a také prožívat. Je to velmi ucelená ženská „encyklopedie o menstruaci“ pro všechny ženy!

 

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

KDY?

29. května 2022 10:00-17:00 (s přestávkou na oběd)

KDE?

PRAHA, Studio Loona

CENA

1888 Kč

CO S SEBOU?

Hlavně sebe 🙂 Veškeré potřebné informace Ti upřesníme e-mailem po přihlášení.

POČET ŽEN?

Maximální počet žen je 20.

KDO TĚ PROVEDE?

MARKÉTA VAN PRCHALOVÁ

Markéta je certifikovanou terapeutkou metody Theta Healing®. Provází ženy prací se jejich emocemi, myšlenkami, pracuje s tématem vnitřního dítěte a traumatických zážitků zapsaných hluboko v našem těle a podvědomí. Již několik let pořádá transformační semináře a víkendové pobyty pro ženy, kde poskytuje prostor pro rozpomenutí se na to, kým skutečně v hloubi duše jsme a co chceme žít. Pracuje s tématem důvěry v sebe sama, svoje tělo, vnitřní vedení i podporu celého Vesmíru. Je jednou z předních českých ceremonialistek. Jako kněžka provází ženy, páry i děti přechodovými rituály a důležitými milníky na životní cestě (svatba, porod, první menstruace a mnohé další). Je zakladatelkou projektu Tajemství života v cyklech. Ve svých online programech se věnuje tématům sebelásky a práce s vnitřními stíny. Je zastánkyní přirozených porodů a všech procesů ženského těla, stejně tak jako svrchovaného práva ženy rozhodovat o svém těle i duši. V neposlední řadě je také maminka, manželka a milovnice mystérií života.

VERONIKA LANČARIČOVÁ

Veronika je autorkou projektu Boho žena a již přes 12 let se věnuje tématům rituálů a naplněného ženství. Výcvikem pro průvodkyně ženskými rituály prošla v roce 2014, aktivně rituály provází posledních 6 let. Díky své intuici a napojení připravuje individuální i skupinové rituály na míru. O rituálech mluví, učí a inspiruje naživo i online. Vytvořila dva online kurzy: Magický rok (celoroční průvodce přírodními cykly a sezónními rituály) a Magický život (o rituálech od A do Z). Online svět ráda doplňuje o živá setkání a akce pro ženy. Je autorkou knih Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století a Oslava menarché jako cesta k příjemnější menstruaci. Kniha Ženství jako dar srozumitelným jazykem ženám ukazuje široké spektrum možností a přístupů, díky kterým začnou svou menstruaci lépe vnímat a prožívat. Jedná se o velmi ucelenou „encyklopedii o menstruaci“ pro všechny ženy.