Svatební rituál

Cítíte, že byste chtěli svůj velký den prožít jinak, než je zvykem?

Zažít svatbu, která se vás skutečně dotkne u srdce?

Že byste chtěli jít více do hloubky, mít pro sebe a vyjádření vaší lásky větší prostor?

Že byste chtěli do celého obřadu více zapojit svoji rodinu a přátele, kteří pro vás tolik znamenají?

Pak je pro vás svatební rituál tou pravou variantou!

JAK PROBÍHAJÍ PŘÍPRAVY?

Je pochopitelné, že v tento velký den chcete, aby vše probíhalo hladce a nebylo nic ponecháno náhodě!

 • PRVNÍ KONTAKT
  Poté, co mi napíše, že byste měli zájem o svatební rituál, se vám ozvu zpět a ráda vám zodpovím veškeré vaše otázky a doplním další informace (dostupnost termínu apod.)
 • VAŠE PŘEDSTAVY
  Dále budou následovat 2-3 konzultace (online) o tom, jaké jsou vaše představy, přání, možnosti. Poznáme se více osobně a zeptám se vás na pár otázek o vašem vztahu, abych vás lépe poznala a nacítila, kdo jste a jaká forma rituálu je pro vás ta pravá.
 • VYTVOŘENÍ RITUÁLU NA MÍRU
  Rituál pro vás sestavím pak individuálně tak, aby vás měl onen hluboký efekt, který si přejete, aby vás vědomě provedl tímto zlomovým přechodem vašeho života. Tento návrh pak budeme společně do-upravovat a ladit k dokonalosti a vaší spokojenosti.
 • MÍSTO
  To, zda se na místě, kde bude vaše svatba probíhat, sejdeme předem, bude záviset na vzdálenosti mezi námi. Vždy mě tam můžete vzít online : )
 • SVATEBČANÉ
  V den vaší svatby si ještě svolám všechny svatebčany před samotným začátkem rituálu, představím se jim a vše jim vysvětlím a popíšu tak, aby ani pro ně nenastávali nekomfortní situace, kdy nevědí, co dělat nebo co od rituálu očekávat. To vše zajistím sama, abyste se vy mohli plně soustředit na blížící se chvíli.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Často kladené dotazy

Musíme být "věřící v něco"?

Rituál je vždy individuální a zohledňuje vaši víru a pohled na svět jako takový. To vy si určíte, co je pro vás během rituálu důležité, co chcete, aby se odehrálo a řeklo. Stačí, když budete věřit ve vaši LÁSKU.

Nebude to svatebčanům připadat celé divné?

Je důležité si uvědomit, pro koho tu svatbu děláte, co jí chcete lidem oznámit. Vždy se dá všem pozvaným napsat dopředu e-mail, kdy se jim naznačí o co půjde a já je navíc ještě před samotným rituálem se vším seznámím, vše jim popíšu a vysvětlím.

Jak dlouho rituál trvá?

Svatební rituál trvá většinou mezi 20-40 min, protože při delším průběhu ztrácí na dynamice, pro svatebčany, babičky, dědečky a děti bývá pak už moc dlouhý. V tomto čase se dá ale udělat nádherný a hluboký rituál se zapojením všech.

Cena?

Cena, která zahrnuje veškeré společné přípravy, vedení rituálů a základní potřebné předměty jakou jsou svíčky, stužky a podobně je 18 500Kč. Připočítává se ještě cena za dopravu.

STÁHNĚTE SI ZDARMA

REFERENCE

"Od začátku nám bylo jasné, že chceme, aby pro nás svatba byla osobním a vědomým krokem do další etapy našeho společného života. Oslovili jsme dvě nám známé a blízké bytosti s důvěrou v celý proces. Markétka byla jednou z nich. Bylo pro mě krásné dovolit si přechodový čas prožít tak, jak jsem potřebovala. V rámci příprav si pojmenovat záměr, moct se podílet na spoluutváření a následně si dovolit předat všechny své představy a být si jistá, že prostor bude držen s maximální péčí a pozorností. S velkým díky to byl jeden z nezapomenutelných dní mého života."
Šárka Doležalová Křepelková
"Ahoj Markét, Ještě jednou moc děkujeme za provedení svatebním rituálem. 🤍 Bylo to krásný, silný a kouzelný 🥰. Počasí zjevně slavilo s námi, ty hromy byly perfektní ⚡️. Druhý zazněl, když jsme vstoupili do manželství, než jsme se políbili. Rituál měl velkou sílu a jsme oba moc rádi, že jsme šli touhle cestou a oslovili Tebe! Den jsme si doužili, každý možná trochu jinak, ale zároveň společně. Když se ohlédnu za naším svatebním dnem zpět, nejšťastnější jsem opravdu za ten rituál, bylo to krásný a zůstane to navždy v srdci. ❤️ I svatebčanům a rodičům se to moc líbilo. Děkujeme za péči o stužku před rituálem a následnou péči o popel 🙏❤️. Oba jsme se s Ondrou shodli, druhý den, že opravdu je něco jinak, náš vztah se skutečně posunul na jinou úroveň ❤️. Jsem přesvědčená, že jsme se neviděli naposledy ☺️🥰.
Barbora Šťastná
"Markétko,moc Ti děkujeme za překrásnou čakrovou svíci,udělala mi obrovskou radost💛a také za krásné psaní..taky Tě máme rádi,kočko..jsem ještě před svatbou říkala Danečkovi,že jsem si Tě tak moc oblíbila,že nechci,aby jsi z našich životů po svatbě zmizela😊💛✨svatební rituál a Tvé provázení se všem obrovsky líbilo a většina z nich byla dojata a dotklo se to jejich srdcí💛musím říct,že se nám to všem opravdu povedlo😁💛"
Petra Srpová
"Milovaná Markéto, chci Ti moc poděkovat za krásný svatební rituál, který si pro nás připravila. Nádherné klidné vyživující flow ve mně zůstalo i několik dní po rituálu, připadala jsem si jako na hvězdičce, jako v jiné dimenzi. Stále jsem z rituálu příjemně dojatá a mám krásný hřejivý pocit. Rituál se mi líbil od začátku do konce. Svatební rituál v podstatě předčil všechna moje očekávání a byl víc než podle mých představ. Líbil se mi oltář, vzájemné požehnání navibrovanou vodou od kamenů, vykouření milovaným Palo Santem, společné propojení v růžovém kruhu, dojemné sliby, krásná výměna křišťálových darů, nádherné a silné spojení stužkou. Ze stužky se stal lapač, který muž zkušeně vytvořil, v podstatě hned co jsme přijeli domů. Když si nám zpívala a bubnovala krásně jsem se do rytmu zavlnila, romantické a vtipné bylo také vzájemné vložení hořkosladké pochoutky do úst. Jsem moc ráda, že jsem vyslyšela svoje/naše touhy a u rituálu jsme byli jenom my dva s mužem bez rodinných příslušníků a mohli jsme tak sami sobě ještě více oddat a úplně se povznést. Stáli jsme bosí v trávě pro krásné propojení s Matkou Zemí. Přesně takhle jsem to viděla v meditaci, jak se dívám na cíp vlnících se šatů ve vánku, bosé nohy s nalakovanými nehty v trávě…. Ten pocit, že se plní obrazy z meditace je…. nepopsatelný… Jsem moc ráda, že si nás provedla naším svatebním rituálem. Děkuji Ti."
Radka Mojžíšová
"Moc děkujeme za tak krásný a osobní obřad. Máš pravdu Markétko, že v tu chvilku jsem opravdu vnímala jen Ondru a vaše slova, vůbec nic okolo nebylo. Když jsem si pak prohlížela fotky, říkala jsem si, jak to ten fotograf mohl vyfotit, vždyť tam přeci vůbec nebyl😅 vážně jsem si ho vůbec nevšimla. Ještě jednou moc děkujeme, že jsi s tam byla s námi a vymazlila jsti obřad do posledních detailů a těch správných slov 🤍 moc si toho vážíme! Děkujeme moc!!"
Martina Laštůvková
"Svatebni den jsme si uzili uplne naplno. Opravdu to nemohlo byt vic perfektni. Dekujeme moc za svatebni ritual a celou pripravu. Oba jsme se shodli, ze jsme si vsechny 'dodavatele' na svatbu vybrali vyborne. 🙂 Jsme radi, ze jsi mohla byt soucasti a ze jsme te poznali. Ja jsem byla okouzlena tim, ze sis vse pamatovala nazpamet. V zivote jako takovem se nam po svatbe nic nezmenilo, ale uzivame si nazyvani se husband a wife. Vsechno nam prijde, ze je presne jak ma byt. Svatba/y byla krasny zazitek na ktery budeme vzpominat naveky. Hned bych si to dala znova."
Veronika Roberts

KDO JSEM?

MARKÉTA VAN PRCHALOVÁ

Ceremonialistka

Bude mi velkou ctí provést vás vaším jedinečným svatebním obřadem, který společně sestavíme tak, aby vám dával smysl, naplnil vaše přání a záměr a vy na něj mohli s láskou vzpomínat jako na něco, co váš vztah skutečně posunulo na další úroveň tak, jak jste si přáli.

Svatební rituál je moje srdeční záležitost, provedla jsem jím již desítky párů a miluji na něm naprosto vše: společné přípravy a sestavování jedinečného průběhu, poznávání a ladění se na daný pár, hloubku citů, smích i slzy a to, jak dokáže láska otevírat srdce.