Svatební rituál

Cítíte, že byste chtěli svůj velký den prožít trošku jinak, než je zvykem?

*

Že byste chtěli, aby daný okamžik, obřad, rituál trval déle než oněch 20 minut?

*

Že byste chtěli jít více do hloubky, mít pro sebe a vyjádření vaší lásky větší prostor?

*

Že byste chtěli do celého obřadu více zapojit svoji rodinu a přátele, kteří pro vás tolik znamenají?

Pak je pro vás svatební rituál tou pravou variantou!

JAK PROBÍHAJÍ PŘÍPRAVY?

Je pochopitelné, že v tento velký den chcete, aby vše probíhalo hladce a nebylo nic ponecháno náhodě!

 • PRVNÍ KONTAKT
  Poté, co mi napíše, že byste měli zájem o svatební rituál, se vám ozvu zpět a ráda vám zodpovím veškeré vaše otázky a doplním další informace (dostupnost termínu apod.)
 • VAŠE PŘEDSTAVY
  Dále budou následovat 2-3 konzultace (online) o tom, jaké jsou vaše představy, přání, možnosti. Poznáme se více osobně a zeptám se vás na pár otázek o vašem vztahu, abych vás lépe poznala a nacítila, kdo jste a jaká forma rituálu je pro vás ta pravá.
 • VYTVOŘENÍ RITUÁLU NA MÍRU
  Rituál pro vás sestavím pak individuálně tak, aby vás měl onen hluboký efekt, který si přejete, aby vás vědomě provedl tímto zlomovým přechodem vašeho života. Tento návrh pak budeme společně do-upravovat a ladit k dokonalosti a vaší spokojenosti.
 • MÍSTO
  To, zda se na místě, kde bude vaše svatba probíhat, sejdeme předem, bude záviset na vzdálenosti mezi námi. Vždy mě tam můžete vzít online : )
 • NÁCVIK
  Podle našich společných možností zvolíme způsob (naživo nebo online) jak si celý rituál "nacvičit", respektive projít tak, abyste se v něm v den D cítili uvolněně, věděli, jak bude probíhat, jak budou jeho jednotlivé části následovat. Ale nebojte, i kdybyste na to vše pak před svatbou úplně zapomněli, vším vás během rituálu provedu slovně.
 • SVATEBČANÉ
  V den vaší svatby si ještě svolám všechny svatebčany před samotným začátkem rituálu, představím se jim a vše jim vysvětlím a popíšu tak, aby ani pro ně nenastávali nekomfortní situace, kdy nevědí, co dělat nebo co od rituálu očekávat. To vše zajistím sama, abyste se vy mohli plně soustředit na blížící se chvíli.

Často kladené dotazy

Musíme být "věřící v něco"?

Rituál je vždy individuální a zohledňuje vaši víru a pohled na svět jako takový. To vy si určíte, co je pro vás během rituálu důležité, co chcete, aby se odehrálo a řeklo. Stačí, když budete věřit ve vaši LÁSKU.

Nebude to svatebčanům připadat celé divné?

Je důležité si uvědomit, pro koho tu svatbu děláte, co jí chcete lidem oznámit. Vždy se dá všem pozvaným napsat dopředu e-mail, kdy se jim naznačí o co půjde a já je navíc ještě před samotným rituálem se vším seznámím, vše jim popíšu a vysvětlím.

Jak dlouho rituál trvá?

Svatební rituál trvá většinou do 1 hodiny, protože při delším průběhu ztrácí na dynamice, pro svatebčany, babičky, dědečky a děti bývá pak už moc dlouhý. V tomto čase se dá ale udělat nádherný a hluboký rituál se zapojením všech.

Cena

Cena, která zahrnuje veškeré společné přípravy, vedení rituálů a základní potřebné předměty jakou jsou svíčky, stužky a podobně je 12 500Kč. Připočítává se ještě cena za dopravu.
"Od začátku nám bylo jasné, že chceme, aby pro nás svatba byla osobním a vědomým krokem do další etapy našeho společného života. Oslovili jsme dvě nám známé a blízké bytosti s důvěrou v celý proces. Markétka byla jednou z nich. Bylo pro mě krásné dovolit si přechodový čas prožít tak, jak jsem potřebovala. V rámci příprav si pojmenovat záměr, moct se podílet na spoluutváření a následně si dovolit předat všechny své představy a být si jistá, že prostor bude držen s maximální péčí a pozorností. S velkým díky to byl jeden z nezapomenutelných dní mého života."
Šárka Doležalová Křepelková

SVATEBNÍ MALOVÁNÍ HENNOU

Přála byste si se nechat na váš svatební den ozdobit hennou tak, aby vaše tělo bylo tím nejkrásnějším šperkem?