PARTNERSKÝ RITUÁL ON-LINE

ZDARMA

Ve 45 minutovém videu se dozvíte více o tom, co to vlastně rituál je, o jeho formách a o tom, proč není třeba se toho slova bát.

Dostanete návod na to, jak si můžete s jeho pomocí se svým partnerem vytvořit prostor pro hluboké otevření srdce, napojení, hojení vztahu a navázaní ještě hlubší a skutečné intimity, která nezahrnuje jen otevření se po stránce fyzické, ale i té emocionální.

S pomocí jednotlivých živlů, které jsou nám všem důvěrně známy, si dovolíme vyslovit dary, kterých si mezi sebou jako partneři vážíme, přání toho, jak bychom chtěli náš vztah posunovat, necháme odejít co by vás mohlo nějakým způsobem ve vztahu tížit.

"Protože pokud skutečně chceme žít v dlouhodobém a naplněném partnerství, s hlubokou a zdravou intimitou a sexualitou, je potřeba vytvářet prostor, kde je možné na to pracovat, nečekat, že se to stane samo."

A pokud nevíte jak, partnerský rituál vám v tom bude skvělým pomocníkem!

A proto vás zvu, ať ZDARMA podíváte na video, ve kterém vám povím, jak si takový rituál pro sebe s partnerem připravit, na co se zaměřit, čemu dát pozornost, co oslavit, co odpustit a nechat jít.

Ve videu s vámi posdílím jednotlivé kroky a body rituálu tak, abyste si ho zvládli připravit pro sebe a váš vztah vy sami doma, v soukromí a intimně.

K ČEMU JE PARTNERSKÝ RITUÁL DOBRÝ?

  • KRÁSNÝ ZPŮSOB JAK OSLAVIT SVOU LÁSKU
  • JAK SI DOPŘÁT VZÁJEMNOU POZORNOST
  • JAK PROŽÍT VÝROČÍ VAŠEHO VZTAHU JINAK A VÍCE DO HLOUBKY
  • JAK OTEVŘÍT S PARTNEREM "STAGNUJÍCÍ I BOLAVÁ TÉMATA"
  • JAK SI BEZPEČNĚ A LÁSKYPNĚ VYJASNIT A VYŘÍKAT VAŠE POCITY A EMOCE

POŠLI MI PŘÍSTUP K VIDEU

Plánujete svatbu? Věděli jste, že tento den lze prožít mnohem hlouběji právě pomocí rituálu?