Theta Healing® 

SOUKROMÉ SESSION

Nechejte do svého života proudit více lásky, štěstí, pohody a prosperity. Ráda budu vaší průvodkyní na této cestě léčením a přepisu negativních přesvědčení o sobě sama, které jsou to jediné, co vám ve skutečnosti brání žít život tak, jak si přejete. Ať už chcete poléčit to staré, získat jasnost v dalším kroku vpřed nebo se cítíte zaseknutí v jakékoli oblasti svého života, ráda vám pomohu ke změně, kterou si pro sebe přejete. Dejte si záměr a buďte zodpovědní za vytváření svého života!

MOMENTÁLNĚ MÁM NAPLNĚNOU KAPACITU KLIENTEK NA DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI/VIP BALÍČKY.

MOŽNÉ JSOU JEN INDIVIDUÁLNÍ SESSION.

ThetaHealing je pro Vás jestliže:

 • Jste ochotna na sobě pracovat
 • Přijímáte zodpovědnost za svůj život
 • Jste otevřena novým myšlenkám a věcem, abyste dosáhla hlubokého uzdravení
 • Jste duchovní nebo jste otevření duchovním konceptům
 • Chápete, že změna může nějakou dobu trvat a nemusí být vždy okamžitá
 • Víte, že na sobě musíte pracovat i mimo naše sezení
 • Jste odhodlaná změnit svůj život
 • Jste ochotna investovat do svého pokroku
 • Jste ochotna praktikovat to, co jste se naučila
 • Jste připravena propustit svoje dramata a přebrat zodpovědnost za svůj život
 • Dokážete pojmenovat co potřebujete
 • Jste ochotna vyzkoušet nové věci
 • Dokážete k sobě být upřímná

MARKÉTA PRCHALOVÁ

Certifikovaná Theta Healerka

90 MIN THETA HEALING® ONLINE/
INVESTICE: 3300 Kč

Balíček 5 session

Balíček 5 individuálních online sezení, délka jedné session 90 min. CENA 15 000 Kč/MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Balíček 10 session+1 ZDARMA

Balíček 10 individuálních online sezení, délka jedné session 90 min. CENA 30 000 Kč/MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

ZAREZERVUJ SI INDIVIDUÁLNÍ SESSION

 • Klikni na červené tlačítko a vyber si termín
 • Proveď platbu

DOPŘEJ SI CELÝ BALÍČEK

MOMETÁLNĚ NEDOSTUPNÉ-KAPACITA KLIENTEK NAPLNĚNA

Pokud jste skutečně rozhodnutá udělat ve svém životě trvalou změnu k lepšímu, tak si jistě uvědomujete, že to nebude trvat 90 minut, které to celé napraví. Proto jsem vytvořila tyto dva balíčky. Pro ženy, které jsou odhodlané, které nehledají jednorázové řešení problému, ale kompletní a hlubokou transformaci svého života! 

JSI JEDNOU Z NICH?

V rámci těchto balíčků se spolu uvidíme častěji, budeš mít větší podporu a rychlejší výsledky, které si pro sebe přeješ! Navíc ode mě dostaneš hodnotný dárek jako podporu na Tvojí cestě transformace a léčení!

 

BALÍČEK 5 SESSIONS

Vydej se se mnou na cestu skutečné transformaci, do hloubky, intenzivně, trvale! Během 5 soukromých online setkání, každé v délce 90 minut spolu pročistíme kořenová přesvědčení Tvých problémů, přenastavíme to, co si o sobě myslíš dostatečně komplexně tak, že uvidíš tu obrovskou změnu reality, která se díky tomu uděje. Ideální rozmezí mezi jednotlivými sessions jsou 1, max. 2 týdny.

Součástí balíčku je 30 min vstupní konzultace před prvním sezením ZDARMA+dárek ode mě, který Ti dorazí na Tvoji adresu!

BALÍČEK 10 SESSIONS+1 ZDARMA

Tento balíček 10 individuálních sezení (+1 ZDARMA, tedy 11) Ti pomůže skutečně efektivně a trvale transformovat Tvůj život. Během naší společné cesty bude dostatek prostoru na to, abychom objevily přepsaly všechna Tvá omezující přesvědčení o sobě sama, nechaly projít hluboké léčení do dávných traumat a emočních zranění a přenastavily Tvou mysl z role oběti do role tvůrkyně svého života. Tato vnitřní změna Ti přinese jasnou a obrovskou změnu Tvé okolní reality. To vše tím nejvyšším a nejlepším způsobem, snadno a lehce!

Součástí balíčku je 30 min vstupní konzultace před prvním sezením ZDARMA+dárek ode mě, který Ti dorazí na Tvoji adresu!

Testimoniály

Ahoj Markétko🤍 Dlouho jsem zpracovávala naše poslední setkání a chci se o to podělit i s ostatními, kteří ve svých životech řeší nějaké své téma. A určitě by měli vědět, že je skvělé rozhodnutí do toho jít a nemuset to sebou táhnout dál nebo to předávat dalším generacím. Jsem šťastná za to, že jsem se na tebe mohla s prací na sobě obrátit, protože na mě z tvé “práce” dýchá obrovská důvěra, bezpečí a zároveň síla a víra jak jednoduché to vlastně všechno může být. Mám z toho pocit, že po sdílení s tebou se u člověka jen nastaví nová aktualizace a přeprogramuje se. Po našem Theta léčení se věci daly do pohybu neskutečným způsobem. Každý den to hmatatelně pociťuji. V tuto chvíli se odkrylo ještě mnoho nevyřešeného. Jako když se na problémy posvítí baterkou a teprve začnou být vidět. Ale cítím že je v pořádku, že konečně vše vyplouvá na povrch a ve své surové podstatě se to dostává ven a doslova to “vyhnívá” pryč Jinak by to do teď hnilo ve mně a v našem rodě dál. Chci ti moc poděkovat, že jsi tomu co v sobě řeším dala směr, dokážeš se na lidi úžasně nacítit a vycítit přesně co řeší a potřebují a jsem šťastná, že se věci daly do pohybu a já se čím dál víc blížím k tomu co je pro mě v pořádku, bezpečné a božské. Těším se na další setkání.🤍 Ještě mi teď přišel dokonalý příklad toho, jak se věci v me životě po Theta healingu hýbou.. Hned po meditaci jsem věděla, že zvolené místo pro mé podnikání není dobré a přemýšlela jak se posunout dál. Dva týdny na to naše tetovací studio vyplavila voda a my byli nuceni odejít. Je i asi tak 20 hodin od odstěhování se a lidé se mi začínají ozývat se zájmem o tetování 🤍 Děkuji 🤍 Magdalena Vlastníková
Magdalena Vlastníková
Individualní Theta healing meditace s Markétkou měla a má pro mě neskutečnou sílu. Vůbec jsme nevěděla, co od toho očekávat a přišlo mi to na začátku už trochu více scifi:D. Protože má Markétka mou důvěru, tak jsem to zkusila. Byla jsem moc překvapená, jak jsme ihned našli samotnou podstatu mého celoživotního problému, který si na různých terapiích řeším již roky. Vkládání a pocity byly téměř okamžité. Léčení bylo pro mě neskutečně silné. Teď jsem v procesu usazování, a protože mé téma se týkalo prenatálního období, sžívám se s těmito pocity a vím, že smutek je v pořádku a že si již mohu dovolit nebýt silná. Moc ráda dodám další referenci po několika týdnech, protože věřím, že tohle byla má žába na prameni a že se díky tomu mohu uvolnit ve všech oblastech mého života. Terapii s Markétkou velmi doporučuji a moc se těším na naše pokračování.
Silvie Fialová
Metodu Theta Healing jsem poznala díky Markétce a jejímu kurzu "Sama sobě zdrojem vlastní hodnoty." Z počátku jsem neměla žádnou představu o tom, co Theta Healing je, ani žádná očekávání. Ale síla změn, které se v mém prožívání po kurzu udály, mne samotnou překvapila a přesvědčila, že tato metoda opravdu funguje, pokud v ní máme důvěru. Navíc Markétčiny konzultace jsou pro mě vždycky pohlazením po duši, i když jsou často velmi intenzivní a otevírají i bolavá místa. Markétka ale do každého sezení dává hrozně moc ze sebe, ze své energie a času a nezapomíná opečovat i následný proces. Její zájem a péče jsou prostě opravdové.
Michaela Plavcová
Markétu a její léčivou energii znám již mnoho let, proto byla pro mne jasnou volbou, když se mi již samotné nedařilo s mým hluboce zakořeněným traumatem dále pracovat. Nikdy by mne nenapadlo, co vše za ním může být ještě ukryté. Děkuji za podporu a léčení. Cítím se lehce a mnohé v mém životě má úplně jinou kvalitu. Jakoby ze mne spadlo mnoho okovů a do mého života se opět dostala lehkost a přirozené plynutí, zároveň i pocit vnitřního klidu, naplnění a štěstí.
Mirka Vokounová Křepčíková
Mé nečekané setkání s velejemnou Markétou a dobrou Tetou (Thetahealing therapy). Cítila jsem se plná nepotřebného, nefunkčního, opakujícího, sebedestruktivního, ubíjejícího. Hledala jsem cestu, která mi pomůže.. Markétina jemnost a její podpůrné napojení a pocit bezpečí mi umožnilo se tomuto procesu plně otevřít. Ponor do svého vnitřního světa pomocí zavřených očí a díky citlivému vedení Markéty ,my pomohl se dostat víc k sobě, pojmenovat co se ve mě děje, vyjádřit podstatné. S co největší upřímností k sobě. Ta mi přijde klíčová.Přiznat si co se vlastně děje. Hodně zajímavý byl pro mě proces toho opouštění nefunkčního, zraňujícího . Markéta žádala mé svolení opustit to co nechci a neuvěřitelné bylo jak jsem cítila odtékající proud - vypuštění- odpuštění toho co nechci a napuštění-naplnění toho zdravého, léčivého, podporujícího. V podstatě vzápětí se dostavila vnitřní síla opustit i odpustit. Děkuji Markéto a Teto.
Andrea Kořínková

Storno podmínky

Zrušení nebo změnu termínu session je třeba učinit 48hodin předem, jinak bude účtován celý poplatek za jedno sezení. 

Důležité! Přečtěte si prosím právní prohlášení. Theta Healing nenahrazuje profesionální lékařskou diagnostiku nebo léčbu a je doporučeno navštívit lékaře při jakýchkoli fyzických onemocněních.

MÁTE OHLEDNĚ INDIVIDUÁLNÍ SESSION DOTAZ? NAPIŠTE MI!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů