Markéta Prchalová

Dobrý den, vítám vás na svých stránkách, kde naleznete přehledný seznam mých aktivit. Všechny mé projekty jsou tvořeny s láskou, autentičností, radostí a pocitem naplnění a smysluplnosti.

Moje projekty

Tajemství života v cyklech

V rámci svého projektu Tajemství života v cyklech se věnuji propojování dospělých a dětí s přirozeným rytmem přírody prostřednictvím rituálů. Navracím do vědomého života Kolo roku a význam přechodových rituálů pro lidskou psychiku.

Žiji v souladu s přírodními cykly a jejich moudrost a dary předávám dál prostřednictvím svých článků na blogu, na facebookové a instagramové  stránce Tajemství života v cyklech.

Tajemství života v cyklech

Ceremonialistka

Jsem zasvěcená kněžka, což je obdobou mužské formy kněze, tedy někoho, kdo provádí duchovní obřady. Věnuji se vedení a pořádání přechodových rituálů, rituálů spojených s oslavami Kola roku i osobním a jedinečným ceremoniím na přání.

Nabídka rituálů

Lektorka ženských kruhů

Již několik let vedu ženské kruhy a víkendy. Momentálně pro vás připravuji nádherná letní setkání v ČERVENÉM STANU. Brzy se dozvíte více!

Zastánkyně přirozených porodů

Jsem maminka malého Artura Arawena a zastánkyně přirozených porodů. Svého syna jsem porodila neasistovaně a sama, pouze za přítomnosti svého muže. Celou mojí cestu těhotenstvím, přípravami a náš porodní příběh,  jsem sepsala do e-knihy Zpověď čarodějky.

Přečíst e-knihu

Henna tatérka

Již několik let se profesionálně věnuji uměleckému a rituálnímu malování hennou, hennu v tubičkách také dovážím z Indie pro ty z vás, které se chcete zdobit samy. Pořádám workoshopy malování hennou, maluji na festivalech a kulturních akcích.  S hennou jsem se seznámila při svém tří měsíčním pobytu v Nepálu, kde jsem po vysoké škole učila děti ve vesnici angličtinu.

O henně

Průvodkyně dětí

Práce s dětmi mě provází celý život. Před odchodem na mateřskou dovolenou jsem pracovala v lesní mateřské školce. Zabývám se přibližování Kola roku dětem a provázím narozeninovými rituály.

Článek o dětském pláči

Výtvarnice

Věnuji se výtvarné tvorbě, malování, kreslení a výrobě krásných rituálních předmětů a dárků, které bude brzy možno zakoupit v připravovaném rituálovém e-shopu.

Do e-shopu

Více o mně

Video rozhovor  pro Janitu Urbanovou z Jemné síly ženství:

Video rozhovor pro projekt Boho žena Veroniky Lančaričové: