Rituály

POZOR! VYUŽIJ NABÍDKU STÁVAJÍCÍCH CEN DO KONCE TOHOTO ROKU!

OD 1.1. 2022 BUDOU MÍT RITUÁLY NOVOU PODOBU I CENU!

Rituál je slavnost, ceremonie, událost, při které vzniká posvátný prostor pro zastavení se a vědomé prožití ZMĚNY, důležitého momentu života. Pomáhají změnu uchopit, uvědomit si co končí a co nového začíná.

 

Navrací hloubku, kouzlo, sílou, váhu a význam důležitým životním mezníkům, dodávají pocit spojení a posílení těch, kdo se rituálu účastní. A to i tehdy, když si rituál dělá člověk sám pro sebe nebo když se ho účastní společně s mnoha lidmi.

 

A proč rituály znovu zařadit zpět do našich životů?

 Mají totiž skutečně léčivou sílu a vliv na naši psychiku, protože se dotýkají hlubokých zákoutí naší duše a pracují s emocemi, dávají prostor pro jejich prožití a svobodné vyjádření.

 

Rituál má vždy jedinečný průběh s ohledem na záměr a účel, osobu nebo osoby, které se ho účastní, místo, čas a další aspekty.

Zažij to kouzlo...

NABÍDKA RITUÁLŮ

Bude mi velkou ctí provést vás rituálem, který cítíte, že vám pomůže uzavřít jednu fázi života a vědomě vstoupit do další.

POZOR! PŘES LÉTO -ČERVENEC, SRPEN- PROVÁZÍM RITUÁLY POUZE VE VŠEDNÍ DNY!

PROJDĚTE RITUÁLEM NAŽIVO

Setkejme se v reálném čase na reálném místě a já vás osobně rituálem provedu. 

PROJDĚTE RITUÁLEM ON-LINE

On-line rituály fungují! Provedu vás rituálem, ať jste kdekoliv, stejně hluboce a léčivě, jako by to bylo naživo.

PROJDĚTE E-RITUÁLEM 

Nechte se provést on-line rituálem prostřednictvím předem předtočeného videa s mým vedením tak, jako bych s vámi byla naživo.

Nechte promluvit svojí duši...