Sama sobě zdrojem vlastní hodnoty

Jedinečný SELF-STUDY kurz, který Tě vezme až ke Zdroji tvojí SEBELÁSKY!

Na začátek bych Ti chtěla říci toto:

ZASLOUŽÍŠ SI VŠECHNU LÁSKU A PŘIJETÍ

JSI JEDINEČNÁ

JSI MILOVANÁ

JSI DOST!

A pokud něco z toho necítíš jako hlubokou pravdu, pokud třeba možná i víš, že je to pravda, ale nedaří se Ti to cítit v srdci, tak právě proto jsem vytvořila tento kurz!

Někde na Tvojí cestě životem se totiž stalo něco, co způsobilo, že jsi všechny ty výše zmíněné věty přestala považovat za pravdu.

Tento kurz Tě do těch míst vezme, pomůže Ti je zvědomit a vyléčit!

Přečetla jsi už spoustu knih na téma sebeláska, byla na několika kurzech na toto téma a pořád vnímáš, že tam někde hluboko v duši pořád cítíš bolest?

Možná už Ti dokonce slovo sebeláska leze na nervy, protože je v poslední době skloňováno ze všech stran, všude je spousta tipů, zaručených rychlých a instantních rad.

Často se navíc stává, že se slovo sebeláska zaměňuje za sebepéči.

Oboje spolu samozřejmě úzce souvisí, ale pokud chceš hluboce, opravdu a hlavně na stálo vyléčit svou duši a srdce, začít se mít skutečně ráda a pochopit, že nemůžeš udělat ani říct nic, čím bys jakýmkoliv způsobem přišla o svou lidskou hodnotu, obvykle je potřeba jít hlouběji než kam Tě vezme právě zmiňovaná sebepéče.

KDO TĚ NA CESTĚ PROVEDE

To vše výše zmíněné vím a píšu proto, že jsem tím sama prošla a nic z toho mě nikdy nepomohlo úplně vyléčit mou největší životní bolest a tím byl pocit, že nejsem dost dobrá, že si nezasloužím lásku.

 

 

Jmenuji se Markéta Prchalová a již několik let provázím ženy na cestě k přijetí sebe sama, svého těla, emocí, životních období a právě i tématem lásky sama k sobě, tentokrát poprvé online formou.

Mými dary je velká citlivost, empatie, pochopení, přijetí, respekt, neposuzování, mateřská láska a péče.

Tím vším pro Tebe budu na této naší společné cestě k hlubokému a trvalému pocítění lásky sama k sobě ve Tvém srdci.

Tímto program Tě chci podpořit a pomoci Ti ukázat Tvoje vlastní dary a světlo.

Nejsem dokonalá a nesnažím se to předstírat. Každý učitel se potýká se svými výzvami. A já tady nyní provázím cestou sebelásky, protože jsem na ní zdolala opravdu velké překážky a přesvědčení, které jsem si v sobě vybudovala.

 

 

Dovoluji si Tě nyní učit, protože jsem tam byla, prošla jsem tím, čím procházíš právě Ty. Vnímám a Cítím Tě celou bytostí a chci, abys věděla, že v tomto programu Tě vezmu přímo do jádra Tvojí momentální nesebelásky nebo pocitu nedostatečnosti.

Řekly o mně

\"Markétka byla skvělá. Bylo až neuvěřitelné, jak se dokázala napojit na nás a naše potřeby a pomoct nám s čímkoliv, co vyplavalo na povrch. A to navíc z pozice někoho, kdo si něčím podobným prošel dřív a nikoho nesoudí. Markétko, DĚKUJU! <3\" Marie L.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Moje osobní cesta

Poslechni si můj příběh a otevřené sdílení mojí cesty k sebelásce a jen pozoruj, zda to v Tobě něco rozezní, protože každá jsme sobě navzájem zrcadly a všechny jsme vzájemně propojeny <3

Online kurz Sama sobě zdrojem vlastní hodnoty proběhl tento rok v termínu 3.5.-3.6. 2021. Jeho součástí byla moje podpora ve Facebookové skupině a živé Zoom setkání, kde byl prostor pro dotazy a sdílení.

Já jsem se nyní rozhodla uvolnit veškerý obsah kurzu formou SELF-STUDY, což znamená, že vy si ho celý můžete projít svým vlastním tempem! 

Součástí kurzu jsou videa, která Ti objasní, jak sebeláska funguje, kde pramení a co je třeba udělat proto, aby mohla čistě proudit. 

V dalších videích Tě provedu energetickými čistěními, kde budeme rušit a čistit bloky, které Ti brání vnímat sebe samu jako Zdroj vlastní hodnoty.

 

STĚŽEJNÍ TÉMATA, KTERÁ TĚ V KURZU ČEKAJÍ

✨1.BLOK

LÉČENÍ VNITŘNÍ HOLČIČKY A TEBE JAKO MIMINKA V DĚLOZE

+ TY A ZDROJ LÁSKY

Místo, kam se jako první vrátíme je doba, kde vznikla naše první přesvědčení o tom, proč si nezasloužíme lásku. Tyto pocity jsme mohly zažít už jako miminka v bříšku, často pak v dětství jako malé holčičky, jejich hlavními \"Bohy\" byli jejich rodiče. Vyléčíme hluboká zranění svého vnitřního dítěte a napojíme se na nejvyšší Zdroj bezpodmínečné lásky.

+Doplňková videa na téma:

PŘESVĚDČENÍ A VZORCE Z DĚTSTVÍ

JAK ZJISTIT, CO SI O SOBĚ SKUTEČNĚ MYSLÍŠ

✨2.BLOK

LÉČENÍ EMOCÍ A SRDCE

FRAGMENTY DUŠE

+TY A ZDROJ LÁSKY

Naše srdce je místem, kde sídlí naše duše a tím, jak se naše duše potkávají s jinými skrze lásku, stává se, že fragmenty naší duše zůstávají pak u lidí, se kterými jsme se například rozešli, jakýmkoliv způsobem se k ni připoutali nebo kteří například zemřeli. Přivoláme a očistíme všechny tyto fragmenty tak, aby se vaše srdce opět zacelilo a vy ucítila plnost a radost. Velká část bude také o práci s pocity a emocemi, bez jejichž přijímání zkrátka nejde prožívat plnou sebelásku.

+Doplňková videa na téma:

TRAUMA A POCIT (NE)DOSTATKU V SOUVISLOSTI S KOJENÍM/ENERGETICKÉ ČÍSTĚNÍ

EMOCE A PROČ JE DŮLEŽITÉ JE CÍTIT

ÚZKOSTI A DEPRESE

PÍSEŇ SRDCE

 

✨3.BLOK

PŘIJETÍ VLASTNÍHO TĚLA A ŽENSTVÍ+

TY A ZDROJ LÁSKY

Přijetí našeho fyzického těla je pro mnohé z nás jednou z největších zkoušek tady na Zemi. Většina z nás si v sobě nese nějaké komplexy a zraňující narážky a vzpomínky, které se dotýkají hluboko našeho srdce, protože naše tělo přímo souvisí s naší existencí, jelikož bez něj bychom tady nebyli. V tomto modulu se spolu napojíme na jeho hluboké přijetí a vědomí daru, jakým nám je. 

+Doplňková videa na téma:

POUŠTĚNÍ A ODPOUŠTĚNÍ-ENERGETICKÉ ČISTĚNÍ

✨4.BLOK

 LÍTOST, ODMÍTNUTÍ, NENÁVIST/ZLOST

+ TY A ZDROJ LÁSKY

Všechny tyto emoce v sobě můžete nosit a nebýt si jich ani pořádně vědomy. Přitom obrovsky ovlivňují míru toho, jak se uvnitř sebe cítíte, jak smýšlíte, jak mluvíte, jak se chováte, nakolik jsem schopny přijímat a milovat sebe sama. Společně se na tyto emoce podíváme a pročistíme je tak, abyste se byla schopna otevřít radosti ze života a svému světlu.

+Doplňková videa na téma:

LÍTOST, ODMÍTÁNÍ, NENÁVIST A ZLOST

LÉČENÍ VZTAHU A ODPOUTÁNÍ SE OD SVÉ MATKY

TECHNIKA SETKÁNÍ S "DÉMONEM"

✨5.BLOK

AUTENTINTICITA, POSLÁNÍ, HOJNOST, AKTIVACE DNA, TVÉ VYŠŠÍ JÁ

+ TY A ZDROJ LÁSKY

V tomto závěrečném setkání vám pomohu zaměřit se do vašeho středu, provedu vás cestou k vašemu vyššímu já a necháme v sobě rozsvítit naše vnitřní světlo a vědomí naší jedinečnosti a unikátních darů, které každá z vás máte. Podpoříme se na naší cestě k žití autentického života, což je jediná cesta, jak žít v souladu sama se sebou a jak se otevřít výše zmiňovaným darům. Oslavíme navíc naši nádhernou společnou láskyplnou cestu, bude tančit a sdílet <3

CO ŘÍKAJÍ O KURZU ÚČASTNICE?

JAK VNÍMÁŠ SVOJI HODNOTU PŘED A PO KURZU?

"Ten rozdíl je propastný. Před kurzem jsem se cítila jako nic, jako úplně zbytečný člověk, který nemá právo v podstatě na nic, protože je k ničemu. Po kurzu se vnímám mnohem ostřeji, jasněji a silněji. Vím, že mám hodnotu a že si zasloužím lásku - od sebe i od ostatních."
Marie L.
Dříve jsem nevěděla co přesněji znamená hodnota a sebeláska. Zkrátka jsem byla více v hlavě. Tak mi to nedocházelo, že ta sebeláska a hodnota je ze všech nejdůležitější.. Dneska po kurzu se mi postupně otevírá i stinné stránky. Že vše je v naprostém pořádku, takové uvědomění a hlavně uzemnění na zemi. Vše je propojeno, a není nic odděleno. A název zdroj? Osobně mi otevřel širší obzor, dostalo mě to na jinou úroveň.
Lucie S.

JAKÉ BYLY TVOJE NEJVĚTŠÍ AHA MOMENTY?

"Nemusím si nechat líbit, co mi ubližuje. Život se děje pro mě, neděje se mně Nesmím si dělat ze zkušeností (tzn. "špatný" zážitků) nepřítele. Myšlenka je informace, emoce je hybná síla, která ji převede do reality. Emoce není nepřítel. Musím začít tvořit, otevřít se lidem a životu - TEĎ."
Marie L.
"Bylo tam hodně aha momentů. Třeba hlavně, že všechny bloky většinou byly z dětství nebo formou výchovy atd. A hlavně téma ženství - na to jsem dívala jinak, jako na opovržení tak jak jsem to měla naučené. Dalo mi to hodně. Je to téma, které jsem odkládala, tím že jsem neměla ty správné informace a měla jsem to všechno o téma ženství zkreslené. A dávalo mi taky signál mé tělo (jela jsem hodně na mužském energii) A hlavně ženské dary. Vůbec mi nenapadlo, že to může souviset se vším i kreativita, kterou jsem úplně zbožňovala. Ta jediná mě držela nad vodou. "
Lucie S.

CO TI KURZ DAL?

"Vědomí, že něco znamenám. Že jsem dost. Že to, že jsem jiná než ostatní, neznamená, že jsem špatně. Že si můžu plnit své sny a přivádět je k životu. Že mám právo a vlastně i povinnost být sama sebou."
Marie L.
"Hodně. Byl to můj první online kurz do kterého jsem vstoupila a děsně jsem se bála co se bude dít. Protože mi hodně věcí z mého života nevonělo. Věděla jsem ,že tam mám své problémy jen jsem nevěděla co to je. Oceňuji hlavně energetické čištění, kdyby to nebylo součástí kurzu, tak na teorii bych zapomněla a nešla by tak tolik do akce, do hloubky a nechala to vše pustit tak jak má. A to počáteční energetické čistění s modlitbou ze 7. století. To byla síla, došlo i na slzy. A taky to bezpečí a možnost sdílet své bolesti, které jsme si všechny nesly. Bylo znát, že každá si nese to svoje a tím sdílením se to pak jakoby léčilo. Byl to bezpečný, láskyplný, důvěrný ženský kruh, který jsem opravdu do té doby nezažila. Já jsem byla vždy v okruhu negativních žen. Takže ta změna byla velmi znát po energetické stránce. Kurz byl velmi hluboký, posilující a to nejen kurz ale, že s námi spolupracovala i vyšší síla. Meditace byly úplně jiné než jsem znala já. Moc bych se je chtěla naučit. A ocenila jsem i možnost sledování ze záznamu a taky rozhovory s inspirujícími ženami. Bylo to vždy tak úžasné klidné povídání. A průvodkyně Adriana, ach ta její slovenština!
Lucie S.

JAKOU FORMOU PROBÍHÁ SELF-STUDY KURZ?

  • KURZ JE ROZDĚLEN DO 5 BLOKŮ
  • KAŽDÝ BLOK OBSAHUJE 22 VIDEÍ NA RŮZNÁ TÉMATA + 5 VELKÝCH A HLUBOKÝCH ENERGETICKÝCH ČISTĚNÍ
  • V KAŽDÉM BLOKU NAVÍC NALEZNEŠ ROZHOVOR S INSPIRATIVNÍM HOSTEM NA KONKRÉTNÍ TÉMA KURZU

 

 

CENA SELF-STUDY KURZU JE 7990 KČ

 

Věděla jsi, že celý Tvůj život, to jak vnímáš sebe sama, ale i to, jak vypadá Tvoje vnější realita a svět ve kterém žiješ, že to vše tvoří JEN A POUZE PŘESVĚDČENÍ, která si neseš ve své podvědomé mysli a která ovlivňují Tvojí energie a ta naprosto vše ve tvém životě ?

V našem podvědomí se totiž nachází zážitky, vzpomínky, emoce a přesvědčení, ke kterým běžně nemáme \"přístup\", ale kam je nutné se ponořit, pokud chceme ve svém životě udělat nějakou změnu. 

A právě proto se vám možná dlouhodobě nedaří sebelásku pocítit nebo ten pocit udržet. Protože někde hluboko ve vašem podvědomí leží přesvědčení, že nejste hodna lásky. Někdy dokonce ani váš emoční a mentální systém NEVÍ, JAKÝ JE TO POCIT, CÍTIT LÁSKU,SEBELÁSKU, PŘIJETÍ, BEZPEČÍ, VLASTNÍ HODNOTU.

 

V kurzu pracuji s technikou Theta healingu, při kterém se napojujem přímo na naše podvědomí, kde jsou uložená veškerá naše přesvědčení o sobě sama. Pomocí Theta healingu vás provedu množstvím energetických léčeních, díky kterým okamžitě pocítíte změnu vašeho vnitřního vnímání sebe sama a své hodnoty. 

Během energetických čistění se napojujeme na energie vyššího Zdroje, Vesmíru, Vesmírné inteligence, Stvořitele, Boha-každý tomu něčemu vyššímu říká jinak a pracujeme s naším podvědomím, ve kterým můžeme být ve spojení, když naladíme náš mozek na vlny theta, proto také \"Theta healing\".

Tento kurz je tedy vhodný pro všechny ženy, které věří nebo vědí, cítí a ví, že je zda něco, co nás přesahuje. 

 

 

CO TI KURZ PŘINESE

Hluboké a trvalé léčení srdce

Přijetí sebe sama a rozšíření vnímání svojí existence

Vědomí vlastní hodnoty a světla

Obrovskou vnitřní úlevu a radost ze života

Láskyplný pohled na sebe i druhé

Propojení s Matkou Zemí a Zdrojem bezpodmínečné lásky

Hodnotný čas pro sebe sama

Pochopení zásadních životních otázek

 

 

CENA SELF-STUDY KURZU JE 7990 KČ

 

 

V ČEM SE TENTO KURZ LIŠÍ OD OSTATNÍCH?

Jednou z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH věcí, kterou na své cestě k sebelásce potřebuješ, a kterou Ti skrze tento kurz předám, je ROZŠÍŘENÍ TVÉHO VĚDOMÍ A VNÍMÁNÍ toho, kdo jako lidská bytost jsi, jak vlastně vypadá a kam až sahá Tvoje duše, jakou roli v tom celém hraje Tvoje tělo a ukážu Ti, jak se opět napojit na ZDROJ bezpodmínečné Lásky, kterou jsi!

Protože to je ve skutečnosti TO, CO HLEDÁŠ (a co hledá každý člověk na této planetě)!

Ať děláme ve svém životě cokoliv, toužíme po čemkoliv nebo se upínáme na druhé lidi, vždy podvědomě doufáme, že skrze ně opět pocítíme právě toto spojení se Zdrojem, se Zdrojovou energií, která prochází vším a ze které jsme my samy tvořeny. 

Tuto energii si můžete přestavit jako pocit bezpodmínečné lásky a přijetí ve vaše srdci a každé buňce vašeho těla?

Jaké to je? To vše zažiješ v kurzu!

DOVOL SI SE S TOUTO ENERGIÍ ZNOVU PROPOJIT!

🔥NAVÍC PRO TVOJI PODPORU🔥

INSPIRATIVNÍ HOSTÉ

V každém bloku vás navíc čeká živý rozhovor s inspirativními ženami, které ušly úžasnou cestu k přijetí sebe sama a které s vámi posdílí jak to udělaly.

Verunity

SEBELÁSKA A TVOŘENÍ

Annie Vašínová

MEDITACE A SEBELÁSKA

Arrameia Auraire Araiss

HOJNOST A SELÁSKA

Indra Silar

TĚLO A SEBELÁSKA

Lilia Khousnoutdinova

SEBELÁSKA A JAK USTÁT KRITIKU A OSOBNÍ ÚTOKY

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

✨BONUSOVÁ VIDEA✨

V členské sekci na Tebe čekají tři inspirativní videa od úžasných průvodkyň po cestě lásky a přijetí.

Zuzana Křížová

SEBELÁSKOVÁNÍ
"Spojením něhy a smyslnosti vzniká něco, co je pro ženy nesmírně léčivé a esenciální a hlavně přirozené..."

Adriana Jančeková

MEDITACE
Meditace propojení se srdcem.

Květa Kala

Video o emocích

 

 

LÁSKOU K SOBĚ SAMA ZMĚNÍŠ SVĚT!

Veškerá bolest a utrpení tady na Zemi totiž vzniká v srdci každého z nás, a to sice v momentě, kdy přijmeme jako svou pravdu přesvědčení, že nejsme dost dobří, že nejsme v bezpečí, že si nezasloužíme lásku, přijetí, pozornost, hojnost...

Všechna tato přesvědčení a zranění, která nám je vytvořila v nás zůstávají totiž dlouho po tom, co se nám stala a často dokonce na podvědomé úrovni, to znamená, že k nim běžně nemáme přístup.

Nemůžeš milovat a přijímat druhé, pokud to samé necítíš vůči sobě <3

Cena SELF STUDY KURZU s 27 video nahrávkami a energetickými čištěními je stejná jako za jeden víkend naživo. Výhodou navíc je, že můžeš svou sebeláskou podpořit odkudkoliv a projít si kurzem svým vlastním tempem!


MOŽNÁ TĚ JEŠTĚ ZAJÍMÁ...

Jak kurz probíhá?

Kurz je koncipovaný jako SELF-STUDY, to znamená, že po jeho zaplacení dostaneš okamžitě přístup ke všem videím a energetickým čištěním, které si můžeš pustit kdykoliv podle svých možností.

Fungují energetická čistění i ze záznamu?

Ano, všechna čištění fungují i zpětně, a můžeš tedy celý kurz projít svým vlastním tempem. Vždy na začátku všech theta healingů říkám a zadávám, aby léčení proběhlo u všech, kteří ho kdy projdou i zpětně.

Jaká je časová náročnost kurzu?

Záleží jen na Tobě, jak si chceš kurz rozložit a kdy si videa poslechnout, přístup k nim máš již na neomezeně dlouho dobu!

 

 

Sebeláska je tématem každého člověka na této planetě, je to totiž jedna z hlavních ctností, které jsme se sem přišli jako duše naučit. Je proto zcela běžné, že každý z nás si v této oblasti neseme určitá zranění. Jsou tu pro to, abychom se z nich něco naučili a dokázali se i přes to (nebo právě pro to) otevřít ještě větší lásce.

MÁŠ KE KURZU JAKÝKOLIV DOTAZ? NAPIŠ MI!

Nenašla jsi odpověď na svojí otázku, není Ti něco jasné nebo potřebuješ s čímkoliv poradit? Napiš nám a my Ti rády odpovíme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.