RITUÁL 

Sebelásky

TEEPEE KOUNICE

NEDĚLE 15.8. 2021

ZASLOUŽÍŠ SI VŠECHNU LÁSKU A PŘIJETÍ

JSI JEDINEČNÁ

JSI MILOVANÁ

JSI DOST!

A pokud něco z toho necítíš jako hlubokou pravdu, pokud třeba možná i víš, že je to pravda, ale nedaří se Ti to cítit v srdci, tak během tohoto rituálu to pocítíš!

Někde na Tvojí cestě životem se totiž stalo něco, co způsobilo, že jsi všechny ty výše zmíněné věty přestala považovat za pravdu.

 

 

Projdi se mnou rituálem sebelásky a nech tuto vibraci zapsat hluboko do každé buňky Tvého těla!

Jednou z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH věcí, kterou na své cestě k sebelásce potřebuješ, a kterou prožiješ během rituálu, je ROZŠÍŘENÍ TVÉHO VĚDOMÍ A VNÍMÁNÍ toho, kdo jako lidská bytost jsi, jak vlastně vypadá a kam až sahá Tvoje duše, jakou roli v tom celém hraje Tvoje tělo a ukážu Ti, jak se opět napojit na ZDROJ bezpodmínečné Lásky, kterou jsi!

Protože to je ve skutečnosti TO, CO HLEDÁŠ (a co hledá každý člověk na této planetě)!

Během rituálu budeme pracovat s našimi přesvědčeními, které nás tvoří a které tvoří celou naší okolní realitu. Projdete několika energetickými čištěními technikou Theta Healingu v kombinaci s prožitkem a propojením s celým vaším tělem.

TECHNIKA THETAHEALING®
Seberozvoj a způsob léčení energie pro všechny
Theta Healing® je starodávná znalost, kterou nyní znovu objevujeme. Jedná se o vysoce všestranný způsob léčení energií a způsob osobního rozvoje, který vám umožňuje pozitivní změnu. Prostřednictvím řady technik můžete přeprogramovat své podvědomí z vašich omezujících přesvědčení a pocitů, které vás drží zpět od štěstí, lásky, prosperity a hojnosti.

Technika ThetaHealing je meditační technika využívající duchovní filozofii za účelem zlepšení mysli, těla a duše. Pracuje s energií nejvyššího Zdroje/Stvořitele/Boha/Vesmíru (každý tuto energii nazýváme po svém).

Jedná se o soustředěnou modlitbu ke Stvořiteli a umožňuje vám trénovat mysl, tělo a ducha, aby vyčistil omezující víry a žil život s pozitivními myšlenkami a rozvíjel ctnosti ve všem, co děláme. Meditací a modlitbou vytváří metoda Theta Healingu pozitivní životní styl.

 

 

 

 

Co Ti rituál přinese?

 

 

 • Léčení vás coby miminka v bříšku
  Kořeny naší sebelásky a sebepřijetí sahají často až hluboko do bodu našeho početí a období, kdy jsme byly ještě u naší maminky v bříšku. To s jakou energií jsme byly počaty a co prožívala během těhotenství naše maminka ovlivňuje naše podvědomí a to, jak sebe samy přijímáme.
 • Léčení vnitřní holčičky a vztahu se svými rodiči
  Většina našich přesvědčení o nás samotných a o naší hodnotě pramení v našem dětství a v tom, jak dostatečně či nedostatečně jsme vnímaly lásku od našich rodičů. Naše dětství je naprosto zásadním obdobím, které nás formuje a ovlivňuje po zbytek života. To vše lze ale poléčit a přepsat.
 • Vibrace sebelásky a jaký je to pocit se přijímat a milovat
  Každá lidská bytost na tomto světě potřebuje cítit, že je milovaná a přijímaná. Ne všichni to ale zažijeme a proto je pro nás tak těžké žít sebelásku, protože náš mozek vůbec netuší, jaká je to vibrace, naše srdce neví, jaký je to pocit. To vše lze ale technikou Thete Healingu změnit a nahrát tak, abyste to mohly hluboce pocítit a hlavně: UCHOVAT SI!
 • Způsob, jak se kdykoliv na sebelásku napojit
  Během rituálu budeme pracovat s energii nejvyššího Zdroje tak, abys ucítila Jednotu a propojení, aby ses rozvzpomenula na to spojení, které je tady vždy pro Tebe a se kterým se budeš moci propojovat i nadále po rituálu.
 • Sebeláskové vykuřovadlo
  Společně vytvoříme jedinečnou vykuřovací sebeláskovou směs, kterou si odvezeš domů a budeš si ji moci zapálit kdykoliv při meditaci nebo když budeš cítit, že potřebuješ podpořit. Dozvíš se, jak vykuřování funguje, jak ho používat a dostaneš jako dárek i nejpotřebnější pomůcky, abys ho mohla doma hned použít.
 • Práce s přesvědčeními
  Pomocí energetických čištění technikou Theta Healingu budeme pracovat na vašich přesvědčením o sobě sama, které vám brání otevřít se sebelásce a přijmout se takové, jaké skutečně jste nebo si přejete být.

 

 

Jedinečný rituál pro 10 jedinečných žen!

 

 

Kdo Tě rituálem provede?

Markéta Prchalová

Markéta je zasvěcenou kněžkou Bohyně, ritualistkou, léčitelkou a průvodkyní žen na cestě k žití jejich plného potenciálu, rozkvetlého ženství, sebelásky, vlastní síly, jemnosti a záře. Je lektorkou ženských kruhů a víkendových pobytů, vede ženské přechodové rituály a rituály spojené s oslavami Kola roku. V rámci projektu Tajemství života v cyklech navrací do vědomého života přírodní, menstruační a životní cykly a jejich důležitost v moderním světě.  Jako kněžka pracuje s energiemi Velké Matky a jako certifikovaná Theta Healerka s napojení na nejvyšší Zdroj.

 

Praktické informace

 • KDY?
  V neděli 15.8. 2021
 • ČAS?
  10-17 hod
 • KDE?
  Teepee zahrada Kounice, adresa Vlastějovice-Kounice 1, zhruba 1 hodinu jízdy od Prahy
 • POČET MÍST?
  10
 • CENA?
  1990 Kč (Platí se nevratná záloha předem 990 Kč, zbytek až na místě.)

V rituálu je počítáno s hodinovou pauzou na vlastní donesený oběd, pití zajištěno. Více informací a se dozvíte po přihlášení v emailu.

 

 

 

 

 

 

Co Tě tedy konkrétně čeká?

 • 6 hodinový rituál
 • Poznání nejdůležitějších klíčů k sebelásce
 • Hluboká léčení a čistění
 • Ukotvení vědomí vlastní hodnoty, jemnosti i síly
 • Výroba sebeláskového vykuřovadla
 • 10 žen

JE NAČASE ZAČÍT SE OPĚT MILOVAT!

JE NAČESE, NAJÍT LÁSKU SAMA K SOBĚ, ABYCHOM JI MOHLY DÁVAT DRUHÝM!

JE NAČASE  ZAČÍT TVOŘIT LÁSKYPLNĚJŠÍ SVĚT TAM VENKU TÍM, ŽE HO ZAČNEME NEJDŘÍVE VYTVÁŘET V SOBĚ!

Máš k rituálu jakýkoliv dotaz?

NAPIŠ MI!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů