Zimní Theta Healing meditační večery

Každou lednovou středu 2022 od 20 do 21 hod na Zoomu

Milá ženo,

udělej si na sebe a svojí duši během měsíce ledna prostor.

Leden je totiž časem hlubokého odpočinku a "prázdnoty", která je tak moc potřeba po katarzím podzimu, často hektických vánočních svátcích a před následujícím akčním jarem.

A jelikož bych Tě v tom ráda podpořila, připravila jsem pro Tebe v lednu 2022 sérii 4 online meditací, které budou pobíhat každou středu vždy od 20 do 21 hodin a připojit se k nim tak můžeš z útulna svého domova.

Co je to Theta healing?

TECHNIKA THETAHEALING®
Seberozvoj a způsob léčení energie pro všechny
Theta Healing® je starodávná znalost, kterou nyní znovu objevujeme. Jedná se o vysoce všestranný způsob léčení energií a způsob osobního rozvoje, který vám umožňuje pozitivní změnu. Prostřednictvím řady technik můžete přeprogramovat své podvědomí z vašich omezujících přesvědčení a pocitů, které vás drží zpět od štěstí, lásky, prosperity a hojnosti.

Technika ThetaHealing je meditační technika využívající duchovní filozofii za účelem zlepšení mysli, těla a duše. Pracuje s energií nejvyššího Zdroje/Stvořitele/Boha/Vesmíru (každý tuto energii nazýváme po svém).

Jedná se o soustředěnou modlitbu ke Stvořiteli a umožňuje vám trénovat mysl, tělo a ducha, aby vyčistil omezující víry a žil život s pozitivními myšlenkami a rozvíjel ctnosti ve všem, co děláme. Meditací a modlitbou vytváří metoda Theta Healingu pozitivní životní styl.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Cena a termíny

AKCE!

CENA online meditací je tento měsíc DOBROVOLNÁ!

To znamená, že můžeš přispět kolik je pro Tebe momentálně příjemné a možné, a zároveň tak zachovat výměnu energie za tu mou <3

ČAS: VŽDY 20-21 HOD

Theta healing

5.1. 2022

Hluboký ponor do stavu čistého Bytí, uvolnění od neustálých myšlenek, aktivit, strachů a starostí.  Uznání prázdnoty, nic nedělání a odpočinku jako plnohodnotně strávený čas důležitý pro regeneraci těla i duše. Napojení na pocit a vědomí, že vše je v pořádku, přesně tak, jak má být a že vše se děje tím nejvyšším a nejlepším způsobem pro Tebe.

Theta healing

12.1. 2022

Rozpouštění vnitřního tlaku na výkon od okolí a toho, jak by měl podle ostatních vypadat Tvůj život. Odpoutání od všech návodů, pouček, stereotypů a vzorců chování "bytí správným a hodnotným člověkem" a připomenutí Tvojí neměnné hodnoty jako lidské bytosti z pohledu nejvyššího Zdroje, Stvořitele, Boha.

Theta healing

ZMĚNA! Pátek 21.1. 2022

Aktivace Tvých ženských darů, vědomí krásy bytí ženou v ženském těle, hluboké uvolnění starých zranění a traumat spojených se ženstvím, umění plynout v napojení na své srdce a vnitřní kompas emocí, sebeláska, harmonizace mužsko-ženské energie v nás.

Theta healing

26.1. 2022

Tvůj vnitřní potenciál a světlo, tvořivá vize toho, co chceš skutečně žít, čištění strachů, které Ti v tom brání. Napojení se na svojí sílu a vyšší vedení, spojení se s hlubokými touhami ve Tvém srdci a vědomím, že je pro Tebe možné je uskutečnit, kódy hojnosti, dostatku a neomezených možností!

Osobní zkušenost

Theta Healing mi změnil život a proto jsem se rozhodla poznat tuto metodu do hloubky a pomáhat tak jejím léčením dál. Témata, která jsem si předtím zpracovávala roky, byly během pár session poléčeny a otevřel se mi prostor a vědomí toho, že jsem to skutečně a pouze já, která si tvoří svoji okolní realitu vnitřním nastavením. Pojď toto vše zažít i ty!

Jak meditace/aktivace probíhá?

Pohodlně se usadíte, zapálíte si třeba svíčku, zavřete si oči a necháte se vést. Tato technika je vhodná i pro absolutní začátečníky, není třeba mít s meditacemi žádné zkušenosti!

Společně se propojíme s Matkou Zemí, aktivujeme všechny energetické body v našem těle a vystoupáme vědomím až do Zdroje, se kterým splyneme v jedno a potom vás provedu energetickým čištěním a aktivací, kdy poslouchám nejvyšší Zdroj v tom, co je pro vás zrovna aktuální.

KONCEPT 7 ROVIN BYTÍ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video